Dormir Yay Teknolojileri

Dormir Yataklarında...

Pocketdor

Pocketdor yay sisteminde yay sargıları birbirine bağlı değildir. Yay sargıları kumaş torbalar içerisine yerleştirilir ve bağımsızdır. Dolayısıyla esneklik gösterebilir. Ayrıca, yayın fırlaması yada deforme olmasıda yok olur

Microdor

Microdor yay sistemleri vücudu her noktadan destekleyerek rahat bir uyku sağlar. Çapları normal Pocketdor yaylara göre daha küçük olduğu için birim alana düşen yay sayısı boşluk yaratmayacak gibi çoktur.

Doracoil

Özel yay sistemiyle üretilen yataklar sağlıklı bir duruşun yanında size hijyenik bir uyku ortamı sağlar. Her bir yayı özel işleme tabi tutularak üretilen Doracoil Yay Sistemi, ful ortapedik sertlikte bir yüzey oluşturmaktadır.

Dorbcoil

Dorbcoil yay sisteminde diğer tellere göre tel kalınlığı %10 arttırılmış ve ısıl işlem uygulanarak yoröa sistemleri ile dayanıklığı artırılmıştır.Dorbcoil yay sistemi, sert yatak sevenler için idealdir.

Uykunuzun Olmazsa Olmazı hijyen, Lotus Uykusunda !

En temiz bitki olan lotus bitkisinin üzerinde bir çivi yatağı şeklinde küçük noktalar bulunmaktadır. Bu küçük noktalara arasında sallanan toz zerrecikleri tutunamaz ve en ufak bir yağmur damlasında temizlenir. Bu nedenle Lotus, temizliğin simgesidir. Tıpkı hijyenik uykular için ürettiğimiz Dormir Lotus yatakta olduğu gibi...

daha iyi uykular için; DORMİR

Ürünlerimiz
“Kusursuz Tasarım, Kusursuz Uyku Konforu!”
Rahatlıgın Kalitesi - Dormir

Biz Sizi Arayalım

Dormir
Aşağıdaki bilgileri doldurunuz müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arayacaktır.